MÖBLER / Bord / Sybord 15816104
nr 1581 6104
Sybord
Nyrenässans, två lådor i sargen, Inredning för sybehör, teak/rot. Bredd: 52. Cm, djup: 41 cm, höjd: 79 cm, nyckel
Kondition: bruksslitage, mindre fanerskada
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:42:23
26/11 19:28:12
100 kr
27/11 10:11:04